Břicho

22.02.2023


Chcete-li zhubnout z břicha, dodržování zdravé stravy a cvičebního plánu je nezbytné. Provedením několika jednoduchých změn ve svém životním stylu můžete dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí a získat ploché břicho, které jste vždy chtěli. Vyzkoušejte to ještě dnes!


Ztráta břišního tuku je běžným cílem při hubnutí.

Břišní tuk je obzvláště škodlivý typ. Výzkum naznačuje silnou souvislost s onemocněními, jako je cukrovka 2. typu a srdeční choroby. 

Z tohoto důvodu může mít ztráta tohoto tuku významný přínos pro vaše zdraví a pohodu. Některé strategie hubnutí se mohou zaměřit na tuk v oblasti břicha více než na jiné části těla.

Potraviny s pridanými cukrami sú škodlivé pre vaše zdravie. Konzumácia veľkého množstva týchto druhov potravín môže spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti.

Studie ukazují, že přidaný cukr má jednoznačně škodlivé účinky na zdraví metabolismu.

 Cukr je z poloviny tvořen glukózou a z poloviny fruktózou. Když sníte hodně přidaného cukru, játra se přetíží fruktózou a jsou nucena přeměnit ji na tuk.

"Tekutý" cukr je v tomto ohledu horší. Zdá se, že mozek neregistruje tekuté kalorie stejným způsobem jako kalorie v pevné formě, takže když pijete nápoje slazené cukrem, nakonec sníte více celkových kalorií.

Zkuste minimalizovat množství cukru ve své stravě a zvažte úplné vyloučení slazených nápojů. Patří sem nápoje slazené cukrem, sladké limonády, ovocné šťávy a různé sportovní nápoje s vysokým obsahem cukru.

Zde je 6 způsobů, jak ztratit břišní tuk:

  1. Vyhýbejte se cukru a nápojům slazeným cukrům
  2. Jezte více bílkovin
  3. Jezte méně sacharidů
  4. Jezte potraviny bohaté na vlákninu
  5. Sledujte příjem potravy
  6. Pravidelně cvičte

Trénink břicha a spalování tuků


DOPORUČUJEME NÁŠ PRODUKT ADI-PEX