Brucho

06.12.2022


Ak chcete schudnúť z brucha, dodržiavanie zdravej stravy a cvičebného plánu je nevyhnutné. Vykonaním niekoľkých jednoduchých zmien vo svojom životnom štýle môžete dosiahnuť svoje ciele v oblasti chudnutia a získať ploché brucho, ktoré ste vždy chceli. Vyskúšajte to ešte dnes!

Strata brušného tuku je bežným cieľom pri chudnutí.

Brušný tuk je obzvlášť škodlivý typ. Výskum naznačuje silnú súvislosť s ochoreniami, ako je cukrovka 2. typu a srdcové choroby.

Z tohto dôvodu môže mať strata tohto tuku významný prínos pre vaše zdravie a pohodu.

Niektoré stratégie chudnutia sa môžu zamerať na tuk v oblasti brucha viac ako na iné časti tela.

Potraviny s pridanými cukrami sú škodlivé pre vaše zdravie. Konzumácia veľkého množstva týchto druhov potravín môže spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti.

Štúdie ukazujú, že pridaný cukor má jednoznačne škodlivé účinky na zdravie metabolizmu.

Cukor je z polovice tvorený glukózou a z polovice fruktózou. Keď zjete veľa pridaného cukru, pečeň sa preťaží fruktózou a je nútená premeniť ju na tuk.

"Tekutý" cukor je v tomto ohľade horší. Zdá sa, že mozog neregistruje tekuté kalórie rovnakým spôsobom ako kalórie v pevnej forme, takže keď pijete nápoje sladené cukrom, nakoniec zjete viac celkových kalórií.

Skúste minimalizovať množstvo cukru vo svojej strave a zvážte úplné vylúčenie sladených nápojov. Patria sem nápoje sladené cukrom, sladké limonády, ovocné šťavy a rôzne športové nápoje s vysokým obsahom cukru.

Tu je 6 spôsobov, ako stratiť brušný tuk:

  1. Vyhýbajte sa cukru a nápojom sladeným cukrom
  2. Jedzte viac bielkovín
  3. Jedzte menej sacharidov
  4. Jedzte potraviny bohaté na vlákninu
  5. Sledujte príjem potravy
  6. Pravidelne cvičte

Tréning brucha a spaľovanie tukov

ODPORÚČAME NÁŠ PRODUKT ADI-PEX