O nás

ULTIMA.LAB bol založený skupinou oddaných vedcov a odborníkov na výživu. Sme nadšení pre pomoc ľuďom pri dosahovaní ich cieľov v oblasti zdravia a kondície. Keď sme videli zvýšený dopyt po vysokokvalitných účinných doplnkoch výživy, ktoré by ľuďom pomohli schudnúť a dostať sa do formy, rozhodli sme sa vytvoriť rad produktov na uspokojenie tejto potreby.

Tím v ULTIMA.LAB strávil roky výskumom a vývojom produktov s použitím len tých najlepších prírodných ingrediencií a najnovších vedeckých techník. Neúnavne sme pracovali na vytváraní receptúr, ktoré budú bezpečné, účinné a podložené solídnym výskumom. 


Nakoniec, po mnohých skúškach, sme boli pripravení uviesť na trh náš prvý rad doplnkov na chudnutie. Stretli sme sa s mnohými pozitívnymi ohlasmi verejnosti a ľudia začali s veľkým úspechom používať naše produkty. 

Neustále pokračujeme v investíciách do výskumu a vývoja, pričom sa vždy snažíme zlepšovať naše produkty a pomáhať čoraz väčšiemu počtu ľudí dosahovať ciele v oblasti chudnutia. Veríme, že časom bude značka ULTIMA.LAB známa ako jedno z popredných mien na trhu s výživovými doplnkami.  


Produkt ADI-PEX obsahuje iba látky overené vedou. Nenájdete v ňom žiadne balastné zložky a zbytočné prísady.

Registrácia obchodného názvu a zloženia na úrade zdravotníctva