Obchodné podmienky

Objednávka a uzatvorenie kúpnej zmluvy

Obchodné podmienky platia pri nákupe v internetovom obchode www.adi-pex.sk prevádzkovanom obchodnou spoločnosťou fit&slim s.r.o.. , IČO: 50212494, DIČ: 2120233709, so sídlom fit&slim s.r.o. Športová 564/3 010 01 Žilina.

Všetky objednávky podané prostredníctvom internetovej predajne www.adi-pex.sk sú záväzné. Podaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami a tiež reklamačným poriadkom a že s nimi súhlasí.

Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká v okamihu okamihu prevzatia objednaného tovaru kupujúcim.

Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných (povinných) údajov a náležitostí.

Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v registračnom (objednávacom) formulári.

Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho, pod podmienkou zaplatenia kúpnej ceny, jeho prevzatím.

Čísla objednávok sú náhodne generované a slúžia ako unikátne heslo pre komunikáciu s obchodom. Potvrdenie objednávky s jej číslom je zaslané iba na email kupujúceho (popr. telefón kupujúceho v prípade osobného odberu) a predajca nenesie zodpovednosť za možné zneužitie čísla objednávky a jeho použitie inou osobou.

Prijatie a odoslanie objednávky je zákazníkovi potvrdené informatívnym e-mailom na zadaný e-mail.

Ceny a Zľavy – Všetky ceny (aj akčné) platia do odvolania alebo do vypredania zásob. Zľavy tovaru v akcii, akčné ponuky a prípadné osobné zľavy nemôžu byť kombinované a sčítané.

Zrušenie objednávky – Objednávku môžete zrušiť e-mailom alebo telefonicky pred odoslaním spracovanej objednávky. Stačí poslať číslo objednávky a kontaktný údaj na Vás.

Všetky ceny v internetovom obchode www.adi-pex sú konečné vrátane DPH.

Obchodné podmienky pre slovenských zákazníkov sú zhodné s obchodnými podmienkami pre slovenských zákazníkov.

Objednávky spracovávame ihneď po ich prijatí, teda nie je možné zlúčiť objednávku do jednej zásielky či dodatočne editovať. Tovar, ktorý je SKLADOM, objednaný v pracovných dňoch do 14:00, Vám doručíme spravidla do 3-5 pracovných dní kdekoľvek v SR. V predvianočnom období alebo v období výpredaja môže byť expedícia ukončená o 11:00 hod., alebo podľa aktuálnych informácií priamo pri produkte. Víkendové objednávky či objednávky realizované cez sviatky – sú odoslané vždy nasledujúce pracovné dni pokiaľ nie je na stránke e-shopu uvedené inak.

Informácie o skladovosti u ponúkaného tovaru sa môže líšiť v závislosti od postupného vypredávania a má čisto informatívny charakter. V prípade, keď zákazník objedná tovar uvedený ako skladom a predajca ho nebude fyzicky mať na sklade k dispozícii, bude Vás kontaktovať naše zákaznícke oddelenie.

Venujte pozornosť pri vyplňovaní dodacích údajov. Po odoslaní objednávky nie je z dôvodu kontrolného hlásenia možné meniť fakturačné údaje.

Rozpor s kúpnou zmluvou, ktorý sa prejaví v priebehu šiestich mesiacov odo dňa prevzatia tovaru, sa považuje za rozpor existujúci už pri jej prevzatí, pokiaľ to neodporuje povahe tovaru alebo ak sa nedokáže opak.

Tieto obchodné podmienky sú platné od 1.3.2023