ADI-PEX 150mg Magic Blue 30 kapúl

Dočasne nedostupné

ADI-PEX 150mg Magic Blue je najúčinnejším spaľovačom tukov na trhu. Bol špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorý túžia po rýchlom dosiahnutí svojej vysnenej postavy.

29,90 € 34,90 €
Készleten

Prečo užívať spaľovač tukov ADI-PEX 150 MAGIC BLUE ?

Spaľovač tukov ADI-PEX 150 MAGIC BLUE je špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorí túžia po efektívnom chudnutí. V jednej dávke prijmete 50 mg L-karnitínu, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie spaľovače tukov na prírodnej báze. Zmes je obohatená aj o extrakty z papriky ročnej a z korenia.

Náš produkt sa vyznačuje vysokým obsahom vitamínu C a chrómu. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, zníženiu únavy a vyčerpania, ale aj k správnej látkovej premene pre tvorbu energie. Železo je zas potrebné pre prenos kyslíka v tele, zmiernenie vyčerpania a správne fungovanie metabolizmu. Chróm napomáha k udržaniu optimálnej hladiny glukózy v krvi a metabolizmu makronutrientov. Spektrum zložiek stimuluje organizmus a spôsobuje redukciu telesného tuku.

Spaľovač tukov ADI-PEX 150 MAGIC BLUE a jeho výhody

  • populárny spaľovač tukov špeciálne stvorený pre mužov
  • až 50 mg L-Karnitínu v jednej dávke
  • obsahuje účinné extrakty zeleného čaju a ďalších rastlín
  • podporuje správny metabolizmus
  • znižuje únavu a vyčerpanie
  • udržiava optimálnu hladinu glukózy

Zloženie

Objemové činidlo: maltodextrín, bezvodý kofeín, extrakt z papriky ročnej 10:1 (Capsicum annuum), želatínová kapsula (farbivá: červený oxid železa, žltý oxid železa, azorubín, oxid titaničitý), acetyl L-karnitín, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (95% polyfenolov), nikotínamid (vitamín B3), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, extrakt z čierneho korenia 25:1 (Piper nigrum), chróm pikolinát.

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Dávkovanie

1-krát denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody.

Užívajte na prázdny žalúdok, najlepšie pred raňajkami.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula

Balenie obsahuje 30 tabliet

Tabuľka nutričných hodnôt

Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.