pl-Nohy a zadok

2022-12-28

Najdôležitejším faktorom, ktorý často rozhoduje o úspešnosti chudnutia alebo zdravého priberania, je kalorický príjem. Keď je vaším cieľom chudnutie, je potrebné byť v kalorickom deficite. To dosiahnete tak, že budete zo stravy a nápojov prijímať menej energie, než v priebehu dňa vydáte.

Ak by ste naopak chceli pribrať svaly, mala by ste sa dostať do kalorického nadbytku. Hodnotu pre príjem energie pre zdravé priberanie by ste si takisto zistili z kalkulačky, ktorá by vám pri výdaji 2500 kcal odporučila zvýšiť príjem asi na 2 750 kcal. Jedli by ste teda navyše 250 kalórií, ktoré by vaše telo mohlo využiť na rast svalov. 

Silovým tréningom zaguľatíte a spevníte zadok a stehná

Nemusíte sa obávať. Silový tréning z vás neurobí zo dňa na deň profesionálne kulturistky s bicepsom väčším, než má váš priateľ. Naopak, pomôže vytvarovať postavu a získať sexi krivky, po ktorých túžite. Mal by mať preto miesto v tréningovom pláne každej z vás. Pomáha nielen pri budovaní svalov zadku a nôh, ale podporuje aj pri chudnutí. Za rastom svalov stojí ich schopnosť adaptácie na zvýšenú záťaž. 

Tréning nôh a zadku

ODPORÚČAME NÁŠ PRODUKT ADI-PEX