Maškrty

Nezáleží na tom, aké je vonku počasie. Studený osviežujúci dezert príde vhod proste vždy. A keď má navyše perfektne vyladenú chuť i nutričné hodnoty, proste nemožno odolať. Na prvý pohľad zaujme svojimi tromi vrstvami, kvôli ktorým môžu košíčky pôsobiť, že sú zložité na prípravu. Zdanie však klame. Na každú vrstvu stačí zmiešať pár surovín. Ručíme...

Máte radi ľahké krémové dezerty, ktoré sa doslova rozplývajú na jazyku? Potom sa vám určite trafíme do chuti aj touto panna cottou. Príprava je maximálne jednoduchá a za pár minút sa vám v chladničke bude tento lahodný dezert chladiť. Perfektne sa hodí napríklad ako sladká bodka ku káve.

Valentín je ideálna príležitosť urobiť radosť sebe alebo ľuďom, ktorých máme radi. A vzhľadom na to, že láska prechádza žalúdkom, bude táto dobrota ideálnou voľbou. Cupcakes majú krásne ružovú farbu. Okrem toho vynikajú aj skvelou chuťou a dokonalým zložením. Vďaka tomu určite potešia aj všetkých fitnessákov a priaznivcov zdravého životného štýlu.

Vyskúšajte tento jednoduchý recept na fitness ryžový nákyp s tvarohom. Chutí vynikajúco, je šťavnatý, dobre zasýti a poskytne hodnotnú dávku bielkovín. Ak na vás prišla chuť na sladký obed, tento recept odporúčam všetkými desiatimi. Nákyp je bez lepku aj bez cukru.